KESKUS:
E - L : 10.00 - 20.00
P : 10.00 - 18.00
COOP:
8.00 - 22.00
ПЛАН ЦЕНТРА
KESKUS: E - L : 10.00 - 20.00 P : 10.00 - 18.00
COOP:
8.00 - 22.00
KESKUS: E - L : 10.00 - 20.00 P : 10.00 - 18.00      COOP: 8.00 - 22.00

Политика Приватности

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

töötleb isikuandmeid järgmisel viisil.

1. MILLISEID ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE 

1.1 Eesnimi, telefoninumber ja e-kirja aadress.

2. MIS EESMÄRGIL ISIKUANDMEID TÖÖDELDAKSE

2.1 Isikuandmeid töödeldakse tarbijamängude korraldamiseks ja otseturustuseteadete edastamiseks e-kirja või SMS teel.

3. ÕIGUSLIK ALUS

3.1 Andmetöötlus toimub nõusoleku alusel.

4. VASTUVÕTJAD, KELLELE ISIKUANDMED EDASTATAKSE

4.1 Isikuandmed edastatakse Mustakivi tarbijamänge ja otseturustusteadete edastamisega tegelevatele töötajatele ja teenusepakkujatele.

4.2 Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogiateenuste pakkujatele, kui see on vajalik otseturustusteadete edastamiseks e-kirja või SMS teel.

5. TURVALISUS JA ISIKUANDMETELE LIGIPÄÄS

5.1 Isikuandmeid hoitakse Euroopa Liidu liikmesriikide territooriumil.

5.2 Juurdepääs isikuandmetele on tarbijamänge ja otseturustust korraldavatel teenusepakkujatel. Teave teenusepakkujate kohta on märgitud tarbijamängu tingimustes.

6. ISIKUANDMETEGA TUTVUMINE JA PARANDAMINE

6.1 Isikuandmetega saate tutvuda ja andmeid parandada saates vastavasisulise e-kirja aadressile: info@volex.ee.

7. NÕUSOLEKU TAGASIVÕTMINE

7.1 Teil on õigus isikuandmete töötlemise nõusolek tagasi võtta saates vastavasisulise e-kirja aadressile: info@volex.ee.

8. SÄILITAMINE

8.1 Isikuandmeid säilitakse kuni andmetöötuse nõusoleku tagasivõtmiseni. Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.

9. KUSTUTAMINE

9.1 Isikuandmete kustutamiseks saatke vastavasisuline e-kiri aadressile: info@volex.ee. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustame andmete kustutamise perioodi.

10. ÜLEKANDMINE

10.1 Isikuandmete kustutamiseks saatke vastavasisuline e-kiri aadressile: info@volex.ee. Isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Peale isikusamasuse tuvastamist teavitame isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

11. OTSETURUSTUSTEATED

11.1 E-kirja aadressi ja telefoninumbrit kasutame otseturustusteadete saatmiseks, kui olete andnud vastava nõusoleku. Kui te ei soovi saada otseturustusteateid, siis tuleb valida e-kirja jaluses vastav viide.

12. VAIDLUSTE LAHENDAMINE

12.1 Isikuandmete töötlemisega seotud vaidlusi lahendab info@volex.ee. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

Veebilehe kasutamisel nõustud, et me kasutame küpsiseid. Küpsised on väikesed tekstifailid, mida võib salvestada veebilehekülje külastaja kõvakettale. Küpsistes sisalduv informatsioon lihtsustab veebilehel liikumist ja võimaldab teha veebileheküljel personaalseid seadistusi. Selle teabe abil saame pakkuda Sulle paremat kasutajakogemust ning kujundada ja arendada oma veebilehte nii, et meie teenus oleks võimalikult kvaliteetne. Just nendel põhjustel kasutab Kvartal küpsiseid ka oma koduleheküljel. Loomulikult võite ära hoida küpsiste salvestuse oma kõvakettale, muutes oma brauseri seadistusi. Kuidas seda teha, leiate oma brauseritootja kasutusjuhendist. Sel juhul ei paiguta veebisait teie veebilehitsejasse ühtegi alalist küpsist (püsiküpsist), välja arvatud need, mida me kasutame veebisaidi liikluse analüüsimiseks. Kui otsustate küpsiseid mitte lubada, siis me ei saa tagada veebisaidi kõikide funktsioonide toimimist.

Meie veebilehel kasutab küpsiseid ka väline veebiteenuse pakkuja Google Analytics, mis on veebikasutuse analüüsitööriist ja mis kogub teavet veebilehe kasutuse kohta. Näiteks kogutakse teavet kasutaja riist- ja tarkvara ning lehekülgede sirvimise ja neil viibitud aja kohta. 

Turvakaamerad

Keskuse kasutatakse kaameraid eesmärgiga tagada töötajate, klientide ning vara kaitse ja turvalisus. Seega külastades, võib Teie kujutis jääda turvakaamerate salvestistele. Turvakaamerate kasutamisest on teavitatud vastavate kleebistega keskuse välisustel. Kaamerapilti jälgivad reaalajas 24 h ööpäevas Sky Star Secutity OÜ töötajad.

Kaamerate salvestisi säilitatakse maksimaalselt neli nädalat

Territooriumil toimunud õigusrikkumiste korral on politseil õigus turvasalvestisi originaalkujul välja nõuda ning Kvartal on kohustatud need politseile esitama.

storechevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram